• principal
  • vina
 
 

DATA: 28 I 29 DE MAIG

EQUIP

HORA

ADVERSARI

CASA

FORA

DIA

PREBENJAMI A

12H

MARTORELLES

 

X

DISSABTE

PREBENJAMI B

13:15

LLERONA

 

X

DISSABTE

BENJAMI A

9:25

TORNEIG BENITO SPORT

 

X

DISSABTE

BENJAMI B

9:25

TIANA

 

X

DIUMENGE

BENJAMI C

10.45H

PARETS

X

 

DISSABTE

BENJAMI D

10.45H

CALDES

X

 

DISSABTE

ALEVI A

12.15H

MARTORELLES

 

X

DISSABTE

ALEVI B

9H

PALAU SOLITÁ

X

 

DISSABTE

ALEVI C

9H

BELLAVISTA MILAN

X

 

DISSABTE

ALEVI D

9:30

ST. FOST

 

X

DISSABTE

ALEVÍ/BENJ FEM

18:15

MONTMELO

X

 

DIVENDRES

INFANTIL A-B

14:00

LLINARS

X

 

DISSABTE

JUVENIL

11:00

PARETS

 

X

DIUMENGE

AMATEUR A

16.30

PBB ST. CELONI

 

X

DISSABTE

 

DATA: 21 I 22 DE MAIG

EQUIP

HORA

ADVERSARI

CASA

FORA

DIA

ESCOLA A

10:20

TORNEIG LLERONA

 

X

DIUMENGE

PREBENJAMI A

9.30H

AT. VALLES

 

X

DISSABTE

PREBENJAMI B

12H

MOLLET

X

 

DISSABTE

BENJAMI A

10.15H

PBB LA ROCA

X

 

DIUMENGE

 BENJAMI B

10.45H

AT. MASNOU

X

 

DISSABTE

BENJAMI C

10:45

CALDES

 

X

DISSABTE

BENJAMI D

11.15H

BELLAVISTA MILAN

 

X

DISSABTE

ALEVI A

9H

EC GRANOLLERS

X

 

DISSABTE

ALEVI B

10H

ST. FELIU CODINES

 

X

DIUMENGE

ALEVI C

12.15H

LLIÇÁ D'AVALL

 

X

DISSABTE

ALEVI D

9H

EC GRANOLLERS

X

 

DISSABTE

ALEVÍ/BENJ FEM

12:00

SANTBOIÀ

X

 

DISSABTE

INFANTIL A

16:45

MONTMELO

 

X

DISSABTE

INFANTIL B

14:00

PALAU PLEGAMANS

X

 

DISSABTE

CADETE B

12:00

SETMENAT

 

X

DIUMENGE

JUVENIL

16:30H

AMETLLA

X

 

DISSABTE

AMATEUR A

12H

CANOVELLES

X

 

DIUMENGE

 


          

                                                                                                                                

DATA: 14-15 MAIG

EQUIP

HORA

ADVERSARI

CASA

FORA

DIA

ESCOLA A

         

PREBENJAMI A

12H

EC GRANOLLERS

X

 

DISSABTE

PREBENJAMI B

9:15

PBB LA ROCA

 

X

DIUMENGE

BENJAMI A

9H

STA. EULALIA

 

X

DISSABTE

BENJAMI B

10.15H

LA LLANTIA

 

X

DIUMENGE

BENJAMI C

10.30H

MONTMELÓ

X

 

DISSABTE

BENJAMI D

10.30H

SENTMENAT

X

 

DISSABTE

ALEVI A

10:15

UNIF. STA PERPETUA

 

X

DIUMENGE

ALEVI B

9:45

UNIF. STA PERPETUA

X

 

DIUMENGE

ALEVI C

12:00

PB GUALBA

X

 

DISSABTE

ALEVI D

10:15

UNIF. STA PERPETUA

 

X

DIUMENGE

ALEVÍ/BENJ FEM

         

INFANTIL A i B

14:00

LA LLAGOSTA

X

 

DISSABTE

CADETE A i  B

15:45

MOLLET

X

 

DISSABTE

JUVENIL

18H

LLIÇÁ D'AVALL

X

 

DISSABTE

AMATEUR

12:00

MONTMELÓ

X

 

DIUMENGE

DATA: 7 i 8 DE MAIG

EQUIP

HORA

ADVERSARI

CASA

FORA

DIA

ESCOLA A

10:00

LA GARRIGA

 

X

DISSABTE

PREBENJAMI A

12H

SENTMENAT

X

 

DISSABTE

PREBENJAMI B

9:30

MONTMELÓ

 

X

DISSABTE

BENJAMI A

11.45H

LES FRANQUESES

 

X

DISSABTE

BENJAMI B

10:30

MASNOU

X

 

DISSABTE

BENJAMI C

10:30

LA GARRIGA

X

 

DISSABTE

BENJAMI D

12:30

CE ST. CELONI

 

X

DIUMENGE

ALEVI A

9H

MOLLET

X

 

DISSABTE

ALEVI B

10.30H

CARDEDEU

 

X

DISSABTE

ALEVI C

9.15H

UNIF. STA PERPETUA

 

X

DIUMENGE

ALEVI D

9H

VALLGORGUINA

X

 

DISSABTE

ALEVÍ/BENJ FEM

10:15

MERCANTIL

X

 

DIUMENGE

INFANTIL A

14:00

LOURDES TRIANGULAR

X

 

DISSABTE

INFANTIL B

14:00

LOURDES TRIANGULAR

X

 

DISSABTE

CADETE A

12:30

PONENT

 

X

DISSABTE

CADETE B

12:00

LOURDES

 

X

DISSABTE

JUVENIL

16H

BIGUES

 

X

DISSABTE

AMATEUR A

12H

LLIÇÁ D'AMUNT

X

 

DIUMENGE

VETERANS

8H

LA CELESTE

X

 

DIUMENGE

DATA: 30 D'ABRIL 1 DE MAIG

EQUIP

HORA

ADVERSARI

CASA

FORA

DIA

ESCOLA A

10:00

ESCOLA PIA

X

 

DISSABTE

PREBENJAMI A

12.00H

MOLLETENSE

 

X

DISSABTE

PREBENJAMI B

12H

MONTORNES

X

 

DISSABTE

BENJAMI A

9:30

PARETS

X

 

DIUMENGE

BENJAMI B

16.45H

ARGENTONA

 

X

DISSABTE

BENJAMI C

12H

MOLLETENSE

 

X

DISSABTE

BENJAMI D

10.45H

LOURDES

X

 

DISSABTE

ALEVI A

9.30H

PARETS

 

X

DIUMENGE

ALEVI B

9:30H

AT. VALLES

X

 

DIUMENGE

ALEVI C

12H

PARETS

X

 

DISSABTE

ALEVI D

9.30H

MONTORNES

 

X

DISSABTE

ALEVÍ/BENJ FEM

10H

ST. CELONI

 

X

DIUMENGE

INFANTIL A

13.30H

MARTORELLES

X

 

DISSABTE

INFANTIL B

11H

PALAU SOLITÁ

X

 

DIUMENGE

CADETE A

11:30

PALAU SOLITÁ

 

X

DIUMENGE

CADETE B

15.45H

LA GARRIGA

X

 

DISSABTE

JUVENIL

18H

LLIÇÁ D'AMUNT

X

 

DISSABTE

AMATEUR A

17.15H

UNIF. STA PERPETUA

 

X

DISSABTE

VETERANS

         

Patrocinadors

Col·laboradors

ajuntament

Visites

Avui 1

Semanal 1

Mensual 403

Total 644391

Currently are 43 guests and no members online

Canal RSS