• principal
  • vina
 
 

Partits jornada

DATA: 24-25 D'OCTUBRE

EQUIP

HORA

ADVERSARI

CASA

FORA

DIA

ESCOLA A

       

DISSABTE

PREBENJAMI A

10:00

SANT FOST

 

X

DISSABTE

PREBENJAMI B

12:00

LES FRANQUESES

X

 

DISSABTE

BENJAMI A

10:45

SANT CELONI

X

 

DISSABTE

BENJAMI B

10:00

VILASSAR DE MAR

 

X

DISSABTE

BENJAMI C

9:30

PONENT

 

X

DISSABTE

BENJAMI D

10:45

MOLLET

 

X

DISSABTE

ALEVI A

9:00

AT. VALLÈS

X

 

DISSABTE

ALEVI B

9:15

LA GARRIGA

 

X

DISSABTE

ALEVI C

9:00

LLERONA

X

 

DISSABTE

ALEVI D

10:00

MOLLET

X

 

DIUMENGE

ALEVÍ/BENJ FEM

10:15

SANT QUIRZE BESSORA

 

X

DISSABTE

INFANTIL A

16:00

UNIF. STA. PERPETUA

 

X

DISSABTE

INFANTIL B

13:30

LES FRANQUESES

X

 

DISSABTE

CADETE A

19:00

MOLLET

 

X

DISSABTE

CADETE B

15:45

AT. VALLÈS

X

 

DISSABTE

JUVENIL

18:00

LA LLAGOSTA

X

 

DISSABTE

AMATEUR A

12:30

SARRIÀ

 

X

DIUMENGE

DATA: 17-18 D'OCTUBRE

EQUIP

HORA

ADVERSARI

CASA

FORA

DIA

ESCOLA A

       

DISSABTE

PREBENJAMI A

10.45H

ST. FELIU CODINES

X

 

DIUMENGE

PREBENJAMI B

9.30H

AT. VALLES

 

X

DIUMENGE

BENJAMI A

10H

MOLLET

 

X

DISSABTE

 BENJAMI B

10.45H

VILASSAR DALT

X

 

DISSABTE

BENJAMI C

10.45H

AT. VALLES

X

 

DISSABTE

BENJAMI D

10H

MOLLET

 

X

DIUMENGE

ALEVI A

10.30H

STA EULALIA

 

X

DISSABTE

ALEVI B

9H

MOLLETENSE

X

 

DISSABTE

ALEVI C

9.30H

AT. VALLES

 

X

DISSABTE

ALEVI D

11H

PARETS

 

X

DIUMENGE

ALEVÍ/BENJ FEM

11.30H

OAR VIC

 

X

DIUMENGE

INFANTIL A

14H

PBB LA ROCA

X

 

DISSABTE

INFANTIL B

12:00

ALELLA

x

 

DISSABTE

CADETE A

15.45H

LOURDES

X

 

DISSABTE

CADETE B

15H

VILAMAJOR

 

X

DISSABTE

JUVENIL

14.30H

LOURDES

X

 

DISSABTE

AMATEUR A

12H

PALAU SOLITA

X

 

DIUMENGE

3-4 OCTUBRE

EQUIP

HORA

ADVERSARI

CASA

FORA

DIA

ESCOLA A

       

DISSABTE

PREBENJAMI A

12:00

LOURDES

X

 

DISSABTE

PREBENJAMI B

11:00

LLIÇA D'AMUNT

 

X

DISSABTE

BENJAMI A

11:00

LLINARS

 

X

DISSABTE

BENJAMI B

10:45

VALLDEMIA MARISTES

X

 

DISSABTE

BENJAMI C

10:45

ESCOLA PIA

X

 

DISSABTE

BENJAMI D

14:00

MARTORELLES

 

X

DISSABTE

ALEVI A

10:00

LOURDES

 

X

DISSABTE

ALEVI B

9:00

CANOVELLES

X

 

DISSABTE

ALEVI C

9:00

PONENT

X

 

DISSABTE

ALEVI D

9:30

AMETLLA

 

X

DISSABTE

ALEVÍ/BENJ FEM

-

DESCANSA

   

DISSABTE

INFANTIL A

13:30

AMETLLA

X

 

DISSABTE

INFANTIL B

18:00

MOLLET

 

X

DISSABTE

CADETE A

15:45

CALDES DE M.

X

 

DISSABTE

CADETE B

13:00

LES FRANQUESES

 

X

DISSABTE

JUVENIL

18:00

SANTA PERPETUA

 

X

DISSABTE

AMATEUR A

12:00

PALAUTORDERA

X

 

DIUMENGE

26/27  SETEMBRE

EQUIP

HORA

ADVERSARI

CASA

FORA

DIA

ESCOLA A

10:45 

  UNIF. STA. PERPETUA

X

 

DISSABTE

PREBENJAMI A

10:00 

PREMIA DE DALT 

 

      X

DISSABTE

PREBENJAMI B

 12:00

 OLIMPIC LA GARRIGA

 

X

DISSABTE

BENJAMI A

 12:00

ALELLA 

X

 

DISSABTE

BENJAMI B

 13:00

  UNIF. STA. PERPETUA

 

X

DIUMENGE

BENJAMI C

 10:00

 UNIF. STA. PERPETUA

 

X

DISSABTE

BENJAMI D

10:30

SALESIANS MATARO

 

X

DISSABTE

ALEVI A

 9:00

BELLAVISTA 

X

 

DISSABTE

ALEVI B

 9:30

 ALELLA

 

X

DISSABTE

ALEVI C

 9:00

 UNIF. STA. PERPETUA

X

 

DISSABTE

ALEVI D

10:45

UNIF. STA. PERPETUA

X

 

DISSABTE

ALEVÍ/BENJ FEM

12:00 

 FINSOBE

 

X

DIUMENGE

INFANTIL A

10:00 

SANTS 

 

X

DIUMENGE

INFANTIL B

17:15

P.B.B. LA ROCA

X

 

DISSABTE

INFANTIL B

 10:00

 MARIANAO POBLET

 

X

DIUMENGE

CADETE A

 15:00

 PLA D'EN BOET

X

 

DISSABTE

CADETE B

 13:30

 RIPOLLET

X

 

DISSABTE

JUVENIL

18:00 

ESC. FUTBOL MONTCADA 

 

X

DISSABTE

AMATEUR A

16:30 

PARETS 

 

X

DISSABTE

FUTBOL 11 (2015 - 2016)

 
 

JUVENIL A

EQUIPO

CASA HORA

FUERA HORA

 

5.09.15

BLANC BLAVA LA ROCA

??

 

 

12.9.15

SANTS

??

 

 

19.9.15

SANT POL

??

 

 

26.9.15

MONTCADA

 

??

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

CADETE A

EQUIPO

CASA HORA

FUERA HORA

 

5.09.15

SANT FOST

 

??

 

12.9.15

SANTS

??

 

 

19.9.15

MONTGADA

 

??

 

26.9.15

PLA DEN BOET

??

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

CADET B

EQUIPO

CASA HORA

FUERA HORA

 

5.09.15

BLANC BLAVA LA ROCA

??

 

 

13.9.15

SANTS

 

??

 

19.9.15

MONTCADA

??

 

 

26.9.15

RIPOLLET

??

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

INFANTIL A

EQUIPO

CASA HORA

FUERA HORA

 

5.09.15

RIPOLLET

 

??

 

12.9.15

MONTCADA

??

 

 

19.9.15

SANT FOST

??

 

 

27.9.15

SANTS

 

??

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

INFANTIL B

EQUIPO

CASA HORA

FUERA HORA

 

5.09.15

 

 

 

 

13.9.15

MONTCADA

 

??

 

19.9.15

SANT POL

 

??

 

26.9.15

MARIANAO POBLET

 

??

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                         FUTBOL7

 

ALEVIN A

EQUIPO

CASA HORA

FUERA HORA

19.9.15

pla d'en boet / finsobe

9:00 triangular

 

26.9.15

bellavista

09:00 SABADO

 

3.10.15

LIGA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       

ALEVIN B

EQUIPO

CASA HORA

FUERA HORA

19.9.15

PLA D BOET

 

sabado 10:00h

26.9.15

sta perpetua

10:45 SABADO

 

3.10.15

LIGA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       

ALEVIN C

EQUIPO

CASA HORA

FUERA HORA

19.9.15

pla d'en boet

 

sabado 10:00h

26.9.15

sta perpetua

9:00 SABADO

 

3.10.15

LIGA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       

ALEVIN D

EQUIPO

CASA HORA

FUERA HORA

19.9.15

SALESIANOS

10:00 DOMINGO

 

26.9.15

ALELLA

 

??

3.10.15

LIGA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       

BENJAMIN A

EQUIPO

CASA HORA

FUERA HORA

19.9.15

pla d'en boet

10:45 SABADO

 

26.9.15

mataro

 

???

3.10.15

LIGA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       

BENJAMIN B

EQUIPO

CASA HORA

FUERA HORA

19.9.15

pla d'en boet

 

sabado 11:30h

26.9.15

mataro

 

??

3.10.15

LIGA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       

BENJAMIN C

EQUIPO

CASA HORA

FUERA HORA

19.9.15

pla d'en boet

10:45 SABADO

 

26.9.15

sta perpetua

 

??

3.10.15

LIGA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BENJAMIN D

EQUIPO

CASA HORA

FUERA HORA

19.9.15

ALELLA

10:00h domingo

 

26.9.15

sta perpetua/ torreta

torreta sabado o domingo casa

??

3.10.15

LIGA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       

BENJAMIN E

EQUIPO

CASA HORA

FUERA HORA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       

PREBENJAMI A

EQUIPO

CASA HORA

FUERA HORA

19.9.15

pla d'en boet

 

domingo 10:15h

26.9.15

PREMIA

 

 

3.10.15

LIGA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       

PREBENJAMI B

EQUIPO

CASA HORA

FUERA HORA

19.9.15

pla d'en boet / la roca

12:00 SABADO

 

26.9.15

ALELLA

 

??

3.10.15

LIGA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       

ESCOLA A

EQUIPO

CASA HORA

FUERA HORA

19.9.15

finsobe

 

sabado10:00h

26.9.15

STA PERPETUA

10:45 SABADO

 

3.10.15

finsobe

???

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       
       

ESCOLA B

EQUIPO

CASA HORA

FUERA HORA

19.9.15

SALESIANOS ?? CONFIRMAR

???

 

26.9.15

SALESIANOS

 

??

3.10.15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FEMENI Aleví - Infantil

EQUIPO

CASA HORA

FUERA HORA

19.9.15

CERDANYOLA / SALESIANOS

09:00 SABADO

TRIANGULAR

26.9.15

 

 

 

3.10.15

LIGA

 

 

 

Patrocinadors

Promocions

Col·laboradors

ajuntament

Visites

Avui 7

Ahir 96

Semanal 750

Mensual 750

Total 960637

Currently are 92 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Canal RSS