• principal
  • vina
 
 

Partits jornada

DATA: 27-28 FEBRER

EQUIP

HORA

ADVERSARI

CASA

FORA

DIA

ESCOLA A

       

DISSABTE

PREBENJAMI A

10H

ST. FELIU CODINES

 

X

DISSABTE

PREBENJAMI B

12H

AT. VALLES

X

 

DISSABTE

BENJAMI A

10.00H

MOLLET

X

 

DIUMENGE

 BENJAMI B

11.30H

VILASSAR DALT

X

X

DISSABTE

BENJAMI C

9.30H

AT. VALLES

 

X

DIUMENGE

BENJAMI D

10.45H

MOLLET

X

 

DISSABTE

ALEVI A

12.00H

STA. EULALIA

X

 

DISSABTE

ALEVI B

11.30H

MOLLETENSE

 

X

DISSABTE

ALEVI C

9H

AT. VALLES

X

 

DISSABTE

ALEVI D

9H

PARETS

X

 

DISSABTE

ALEVÍ/BENJ FEM

10H

SOLSONA ARRELS

X

 

DIUMENGE

INFANTIL A

13.30H

LA GARRIGA

X

 

DISSABTE

INFANTIL B

15H

CARDEDEU

 

X

DISSABTE

CADETE A

11.00

MONTMELÓ

 

X

DIUMENGE

CADETE B

15.45H

PONENT

X

 

DISSABTE

JUVENIL

18H

LOURDES

X

 

DISSABTE

AMATEUR A

16.30H

PALAUTORDERA

 

X

DIUMENGE

VETERANS

 

ANDALUCIA

 

X

DIUMENGE

DATA: 20-21 FEBRER

EQUIP

HORA

ADVERSARI

CASA

FORA

DIA

ESCOLA A

       

DISSABTE

PREBENJAMI A

12H

MONTMELÓ

X

 

DISSABTE

PREBENJAMI B

12H

CARDEDEU

 

X

DISSABTE

BENJAMI A

9.30

MONTORNES

 

X

DISSABTE

 BENJAMI B

10.45H

MOLINOS

X

 

DISSABTE

BENJAMI C

10.45H

VILAMAJOR

X

 

DISSABTE

BENJAMI D

10H

PARETS

 

X

DISSABTE

ALEVI A

11.50H

PB ST. CELONI

 

X

DISSABTE

ALEVI B

12.00H

LA LLAGOSTA

X

 

DISSABTE

ALEVI C

9.00H

STA. EULALIA

X

 

DISSABTE

ALEVI D

11.30

PALAU SOLITÁ

 

X

DISSABTE

ALEVÍ/BENJ FEM

10H

ST. QUIRZE BESORA

 

X

DIUMENGE

INFANTIL A

14.00H

UNIF. STA PERPETUA

X

 

DISSABTE

INFANTIL B

15H

LES FRANQUESES

 

X

DIUMENGE

CADETE A

15.45H

MOLLET

X

 

DISSABTE

CADETE B

11.00

AT. VALLES

 

X

DISSABTE

JUVENIL

14.30H

MONTORNES

 

X

DISSABTE

AMATEUR A

12H

PARETS

X

 

DIUMENGE

VETERANS

 

DESCANSA

     

DATA: 30-31 GENER

EQUIP

HORA

ADVERSARI

CASA

FORA

DIA

PREBENJAMI A

-

DESCANSA

     

PREBENJAMI B

12H

CE LLERONA

X

 

DISSABTE

BENJAMI A

10.45H

LLIÇÁ D’AVALL

X

 

DISSABTE

 BENJAMI B

10.45H

TIANA

X

 

DISSABTE

BENJAMI C

10H

PARETS

 

X

DISSABTE

BENJAMI D

9.15H

CALDES

 

X

DIUMENGE

ALEVI A

9H

MARTORELLES

X

 

DISSABTE

ALEVI B

11.30

PALAU SOLITÁ

 

X

DISSABTE

ALEVI C

10H

BELLAVISTA MILAN

 

X

DIUMENGE

ALEVI D

9H

ST. FOST

X

 

DISSABTE

ALEVÍ/BENJ FEM

16H

VALL D’EN BAS

 

X

DIUMENGE

INFANTIL A

14.00

AMETLLA

X

 

DISSABTE

INFANTIL B

14.00

MONTMELÓ

 

X

DISSABTE

CADETE A

-

UNIF. STA PERPETUA

X

 

AJORNAT

CADETE B

16.30H

LLINARS

 

X

DISSABTE

JUVENIL

-

PARETS

X

 

AJORNAT

AMATEUR A

12H

LLINARS

 

X

DIUMENGE

VETERANS

 

LA CREUETA

 

X

DIUMENGE

DATA: 16-17 GENER

EQUIP

HORA

ADVERSARI

CASA

FORA

DIA

ESCOLA A

       

DISSABTE

PREBENJAMI A

10:30H

EC GRANOLLERS

 

X

DIUMENGE

PREBENJAMI B

9:00H

PBB LA ROCA

X

 

DISSABTE

BENJAMI A

10.45H

STA EULALIA

X

 

DISSABTE

 BENJAMI B

10.45H

LA LLANTIA

X

 

DISSABTE

BENJAMI C

11:00H

MONTMELÓ

 

X

DIUMENGE

BENJAMI D

11.30H

SENTMENAT

 

X

DISSABTE

ALEVI A

9:00H

UNIF. STA PERPETUA

X

 

DISSABTE

ALEVI B

9:15H

UNIF. STA PERPETUA

 

X

DIUMENGE

ALEVI C

10:45H

PB GUALBA

 

X

DISSABTE

ALEVI D

12:00H

UNIF. STA PERPETUA

X

 

DISSABTE

ALEVÍ/BENJ FEM

12:00H

CE ST CELONI

X

 

DISSABTE

INFANTIL A

9:00H

MARTORELLES

 

X

DIUMENGE

INFANTIL B

14:00H

PALAU SOLITÁ

X

 

DISSABTE

CADETE A

15.45H

PALAU SOLITÁ

X

 

DISSABTE

CADETE B

12.00H

LA GARRIGA

 

X

DIUMENGE

JUVENIL

12.15H

LLIÇÁ D’AVALL

 

X

DISSABTE

AMATEUR A

12:00H

PB ST CELONI

X

 

DIUMENGE

VETERANS

8:00H

MONTCADA

X

 

DIUMENGE

DATA: 19-20 DE DESEMBRE

EQUIP

HORA

ADVERSARI

CASA

FORA

DIA

ESCOLA A

       

DISSABTE

PREBENJAMI A

12:00

MOLLETENSE

X

 

DISSABTE

PREBENJAMI B

9:30

MONTONES

 

X

DISSABTE

BENJAMI A

9:30

PARETS

 

X

DIUMENGE

BENJAMI B

10:30

ARGENTONA

X

 

DIUMENGE

BENJAMI C

10:45

MOLLETENSE

X

 

DISSABTE

BENJAMI D

11:30

LORDES

 

X

DIUMENGE

ALEVI A

9:00

PARETS

X

 

DISSABTE

ALEVI B

11:00

AT. VALLÈS

 

X

DISSABTE

ALEVI C

11:00

PARETS

 

X

DISSABTE

ALEVI D

9:00

MONTONES

X

 

DISSABTE

ALEVÍ/BENJ FEM

12:00

SANT FELIU DE C.

 

X

DIUMENGE

INFANTIL A

13:00

CANOVELLES

 

X

DISSABTE

INFANTIL B

13:30

AMETLLA

X

 

DISSABTE

CADETE A

15:45

LLIÇA D'AMUNT

X

 

DISSABTE

CADETE B

15:00

LA LLAGOSTA

 

X

DIUMENGE

JUVENIL

12:30

LLIÇA D'AMUNT

 

X

DIUMENGE

AMATEUR A

13:00

MONTMELO

 

X

DIUMENGE

Patrocinadors

Promocions

Col·laboradors

ajuntament

Visites

Avui 398

Ahir 1236

Semanal 4398

Mensual 398

Total 1113099

Currently are 118 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Canal RSS