• principal
  • vina
 
 

II TORNEIG VETERANES F.C. CARDEDEU

 

DIJOUS 6 DE DESEMBRE

  

                   GRUPO A                                                        GRUPO B

 

-         F.C. Cardedeu                                            - Arenys de Munt “A”

 

-         Arenys de Munt “B”                                  - La Torreta

 

-         Vilanova del Vallès                                    - Arenys de Mar

 

-         Santa Agnès                                               - Sant Feliu de Codines

 

-         Bichos Ian                                                  - Llinars

  

HORARIS:

 

09:30  Presentació de tots els equips

 

                   CAMP 1                                                          CAMP 2

 

10:00  Cardedeu – Vilanova                                 Arenys de Munt “A” – Arenys de Mar

 

10:40  Arenys de Munt “B” – Bichos Ian              La Torreta – Llinars

 

11:20 Santa Agnès – Cardedeu                             Arenys de Munt “A” – St. Feliu Codines

 

12:00 Vilanova – Bichos Ian                                  La Torreta – Arenys de Mar

 

12: 40 Arenys de Munt “B” – Sta. Agnès              St. Feliu Codines – Llinars

 

13:20  Cardedeu – Arenys de Munt “B”               Arenys de Munt “A” – La Torreta

 

14:00  Sta. Agnès – Vilanova                                Arenys de Mar – St. Feliu Codines

 

14:40  Cardedeu – Bichos Ian                               Arenys de Munt “A” – Llinars

 

15:20  Arenys de Munt “B” – Vilanova                 St. Feliu Codines – La Torreta

 

16:00  Sta. Agnès – Bichos Ian                              Arenys de Mar – Llinars

 

16:40 1r Grup A – 2n Grup B                                2n Grup A – 1r Grup B

 

17:20 3r i 4t lloc

 

18:00 FINAL

 NOTA: ELS PARTITS CONSTARÀN DE DOS PARTS DE 15’

Patrocinadors

Promocions

Col·laboradors

ajuntament

Visites

Avui 13

Ahir 90

Semanal 385

Mensual 856

Total 1012943

Currently are 53 guests and no members online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions