• principal
  • vina
 
 

Partits Jornada

DATA: 24 / 25 Novembre

EQUIP

HORA

ADVERSARI

CASA      

FORA

DIA

ESCOLA

 

 

 

 

 

PREBENJAMÍ B

10.45

PONENT

X

 

DISSABTE

PREBENJAMÍ A

12.15

PALAU PLEGAMANS

X

 

DISSABTE

BENJAMÍ D

10.00

LOURDES

 

X

DIUMENGE

BENJAMÍ C

12.15

LLINARS

X

 

DISSABTE

BENJAMÍ B

10.45

LLERONA

X

 

DISSABTE

BENJAMÍ A

9.45

ARENYS DE MAR

 

X

DISSABTE

ALEVÍ D

10.30

ST FELIU CODINES

 

X

DIUMENGE

ALEVÍ C

9.00

LES FRANQUESES

 

X

DIUMENGE

ALEVÍ B

13.15

MOLLETENSE

 

X

DISSABTE

ALEVÍ A

9.00

MATARO

X

 

DISSABTE

INFANTIL C

16.00

MOLINOS

X

 

DISSABTE

INFANTIL B

14.00

LA GARRIGA

X

 

DISSABTE

INFANTIL A

 

DESCANSA

 

 

DISSABTE

CADET

12.00

AT.VALLES

 

X

DISSABTE

JUVENIL A

18.00

SANT CRISTOBAL

 

X

DISSABTE

1. EQUIP

12.00

         AT.VALLES

x

 

DIUMENGE

DATA: 10 / 11 Novembre

 

EQUIP

HORA

ADVERSARI

CASA      

FORA

DIA

ESCOLA

 

 

 

 

 

PREBENJAMÍ B

12.15

SANT FOST

x

 

DISSABTE

PREBENJAMÍ A

9.15

SANT FOST

x

 

DISSABTE

BENJAMÍ D

11.30

GUALBA

 

x

DISSABTE

BENJAMÍ C

10.45

GRANOLLERS

x

 

DISSABTE

BENJAMÍ B

10.45

MARTORELLES

x

 

DISSABTE

BENJAMÍ A

12.00

JUVENTUS

 

x

DISSABTE

ALEVÍ D

11.00

LLIÇA D'AMUNT

 

x

DISSABTE

ALEVÍ C

9.00

PALAUTORDERA

x

 

DISSABTE

ALEVÍ B

10.00

SANT FOST

 

x

DISSABTE

ALEVÍ A

12.15

MANLLEU

x

 

DISSABTE

INFANTIL C

19.30

BELLAVISTA

x

 

DIVENDRES

INFANTIL B

12.45

ESCOLA PIA

 

x

DISSABTE

INFANTIL A

14.00

MONTMELO

x

 

DISSABTE

CADET

13.00

CARDEDEU

 

x

DISSABTE

JUVENIL A

13.15

STA. EULALIA

 

x

DISSABTE

1. EQUIP

12.00

MONTMELO

x

 

DIUMENGE

DATA: 19 / 20 D'OCTUBRE

 

EQUIP

HORA

ADVERSARI

CASA      

FORA

DIA

ESCOLA

 

 

 

 

 

PREBENJAMÍ B

12.45

P.B.B.LA ROCA

X

 

DISSABTE

PREBENJAMÍ A

12.30

LA LLAGOSTA

 

X

DISSABTE

BENJAMÍ D

10.45

MOLLETENSE

X

 

DISSABTE

BENJAMÍ C

9.00

ST.CELONI

 

X

DISSABTE

BENJAMÍ B

10.00

ST.FELIU C.

 

X

DIUMENGE

BENJAMÍ A

10.45

SINERA

X

 

DISSABTE

ALEVÍ D

12.15

FINSOBE

X

 

DISSABTE

ALEVÍ C

10.30

ST.CELONI

 

X

DIUMENGE

ALEVÍ B

9.00

CALDES

X

 

DISSABTE

ALEVÍ A

9.00

TORRETA

X

 

DISSABTE

INFANTIL C

 

DESCANSA

 

 

DISSABTE

INFANTIL B

14.00

PALAUTORDERA

X

 

DISSABTE

INFANTIL A

12.00

PARETS

 

X

DIUMENGE

CADET

12.00

PONENT

 

X

DIUMENGE

JUVENIL A

12.00

MONTGAT

 

X

DIUMENGE

1. EQUIP

17.45

ST.CELONI

 

X

DISSABTE

DATA: 13 / 14 D'OCTUBRE

EQUIP

HORA

ADVERSARI

CASA      

FORA

DIA

ESCOLA

 

 

 

 

 

PREBENJAMÍ A

12.15

GRANOLLERS

X

 

DISSABTE

BENJAMÍ D

11.00

LLERONA

 

X

DISSABTE

BENJAMÍ C

10.45

PARETS

X

 

DISSABTE

BENJAMÍ B

10.45

BIGUES

X

 

DISSABTE

BENJAMÍ A

9.00

MATARO

 

X

DIUMENGE

ALEVÍ D

 

 

 

 

 

ALEVÍ C

9.00

LLIÇA D'AMUNT

X

 

DISSABTE

ALEVÍ B

10.30

AT.VALLES

 

X

DISSABTE

ALEVÍ A

16.30

CARDEDEU

 

X

DIUMENGE

INFANTIL C

16.00

GRANOLLERS

 

X

DIUMENGE

INFANTIL B

 

DESCANSA

 

 

 

INFANTIL A

14.00

STA. PERPETUA

X

 

DISSABTE

CADET

16.00

LLINARS

X

 

DISSABTE

JUVENIL A

 

ST.FELIU

 

 

AJORNAT

1. EQUIP

12.00

LLINARS

X

 

DIUMENGE

Patrocinadors

Col·laboradors

ajuntament

Visites

Avui 15

Semanal 34

Mensual 188

Total 653522

Currently are 62 guests and no members online

Canal RSS