Partits Jornada
- Detalles
- Escrito por Administrator
- Categoría: Partits Jornada
- Visto: 1850
DATA: 4 / 5 de novembre |
|||||
EQUIP |
HORA |
ADVERSARI |
CASA |
FORA |
DIA |
ESCOLA |
|
|
|
|
|
PREBENJAMÍ B |
13.30 |
ESCOLA PIA |
|
X |
DISSABTE |
PREBENJAMÍ A |
12.15 |
TORELLÓ |
X |
|
DISSABTE |
BENJAMÍ D |
9.30 |
PALAUTORDERA |
|
X |
DISSABTE |
BENJAMÍ C |
10.45 |
MARTORELLES |
X |
|
DISSABTE |
BENJAMÍ B |
10.45 |
VALLGORGUINA |
X |
|
DISSABTE |
BENJAMÍ A |
10.00 |
VIC-RIUPRIMER |
|
X |
DIUMENGE |
ALEVÍ D |
9.00 |
LLERONA |
X |
|
DISSABTE |
ALEVÍ C |
9.00 |
CARDEDEU |
|
X |
DISSABTE |
ALEVÍ B |
11.15 |
LLINARS |
|
X |
DISSABTE |
ALEVÍ A |
9.00 |
LA GARRIGA |
X |
|
DISSABTE |
FEMENÍ |
|
|
|
|
|
INFANTIL C |
10.45 |
LA GARRIGA |
|
X |
DIUMENGE |
INFANTIL B |
13.00 |
GRANOLLERS |
|
X |
DISSABTE |
INFANTIL A |
14.00 |
MERCANTIL |
X |
|
DISSABTE |
CADET |
15.45 |
AMETLLA |
X |
|
DISSABTE |
JUVENIL A |
18.00 |
LLERONA |
X |
|
DISSABTE |
1. EQUIP |
17.00 |
PALAUTORDERA |
|
X |
DISSABTE |
- Detalles
- Escrito por Administrator
- Categoría: Partits Jornada
- Visto: 1807
DATA: 28 / 29 d’ octubre |
|
|||||
EQUIP |
HORA |
ADVERSARI |
CASA |
FORA |
DIA |
|
ESCOLA |
|
|
|
|
|
|
PREBENJAMÍ B |
12.15 |
CANOVELLES |
X |
|
DISSABTE |
|
PREBENJAMÍ A |
10.00 |
PONENT |
|
X |
DISSABTE |
|
BENJAMÍ D |
10.45 |
SANT CELONI |
X |
|
DISSABTE |
|
BENJAMÍ C |
9.00 |
STA.EULALIA |
|
X |
DISSABTE |
|
BENJAMÍ B |
10.30 |
LLERONA |
|
X |
DISSABTE |
|
BENJAMÍ A |
10.45 |
PARETS |
X |
|
DISSABTE |
|
ALEVÍ D |
10.30 |
AT. MASNOU |
|
X |
DIUMENGE |
|
ALEVÍ C |
9.00 |
PARETS |
X |
|
DISSABTE |
|
ALEVÍ B |
9.00 |
SANT FELIU C. |
X |
|
DISSABTE |
|
ALEVÍ A |
10.30 |
PARETS |
|
X |
DIUMENGE |
|
FEMENÍ |
|
|
|
|
|
|
INFANTIL C |
16.00 |
CONOVELLES |
X |
|
DISSABTE |
|
INFANTIL B |
14.00 |
AMETLLA |
X |
|
DISSABTE |
|
INFANTIL A |
13.30 |
LLIÇA D'AMUNT |
|
X |
DISSABTE |
|
CADET |
12.30 |
LA GARRIGA |
|
X |
DISSABTE |
|
JUVENIL A |
12.00 |
AT.VALLES |
|
X |
DISSABTE |
|
1. EQUIP |
12.00 |
MONTMELO |
X |
|
DIUMENGE |
- Detalles
- Escrito por Administrator
- Categoría: Partits Jornada
- Visto: 1828
21 OCTU / 22 OCTU 2017 |
||||
HORA |
EQUIP |
ADVERSARI |
CASA |
FORA |
|
ESCOLA |
DESCANSA |
|
|
|
|
|
|
|
11:00H |
PREBENJAMI B |
STA PERPETUA (DISSABTE) |
|
X |
|
|
|
|
|
12:15H |
PREBENJAMI A |
AMETLLA (DISSABTE) |
X |
|
|
|
|
|
|
10:00H |
BENJAMI D |
VILAMAJOR (DISSABTE) |
|
X |
|
|
|
|
|
10:45H |
BENJAMI C |
PALAUTORDERA (DISSABTE) |
X |
|
|
|
|
|
|
10:45H |
BENJAMI B |
Pª BLANC i BLAVA LA ROCA (DISSABTE) |
X |
|
|
|
|
|
|
11:00H |
BENJAMI A |
MOLLETENSE ( DISSABTE) |
|
X |
|
|
|
|
|
09:00H |
ALEVI D |
CARDEDEU ( DISSABTE) |
X |
|
|
|
|
|
|
10:00H |
ALEVI C |
PONIENTE (DIUMENGE) |
|
X |
|
|
|
|
|
13:00H |
ALEVI B |
SANT CELONI ( DISSABTE) |
|
X |
|
|
|
|
|
09:00H |
ALEVI A |
STA PERPETUA (DISSABTE) |
X |
|
|
|
|
|
|
11:00H |
FEMENI |
STA SUSSANA (DIUMENGE) |
|
X |
|
|
|
|
|
12:30H |
INFANTIL C |
PONIENTE ( DISSABTE) |
|
X |
|
|
|
|
|
16:00H |
INFANTIL B |
POLINYA ( DISSABTE) |
|
X |
|
|
|
|
|
09:30H |
INFANTIL A |
MOLLET ( DIUMENGE) |
X |
|
|
|
|
|
|
14:30H |
CADET |
CARDEDEU ( DISSABTE) |
X |
|
|
|
|
|
|
11:30H |
JUVENIL |
LLINARS ( DIUMENGE) |
X |
|
|
|
|
|
|
12:00H |
AMATEUR |
LOURDES ( DIUMENGE) |
|
X |
- Detalles
- Escrito por Administrator
- Categoría: Partits Jornada
- Visto: 1872
DATA: 30 / 1 d’ octubre |
|
|||||
EQUIP |
HORA |
ADVERSARI |
CASA |
FORA |
DIA |
|
ESCOLA |
|
|
|
|
|
|
PREBENJAMÍ B |
9.15 |
P.B.B.LA ROCA |
|
X |
DISSABTE |
|
PREBENJAMÍ A |
9.15 |
STA,PERPETUA |
X |
|
DISSABTE |
|
BENJAMÍ D |
10.30 |
STA. EULALIA |
|
X |
DISSABTE |
|
BENJAMÍ C |
10.30 |
STA. EULALIA |
|
X |
DIUMENGE |
|
BENJAMÍ B |
11.00 |
FINSOBE |
|
X |
DISSABTE |
|
BENJAMÍ A |
10.45 |
BASE MONTCADA |
X |
|
DISSABTE |
|
ALEVÍ D |
11.00 |
FINSOBE |
|
X |
DIUMENGE |
|
ALEVÍ C |
10.15 |
STA.PERPETUA |
X |
|
DISSABTE |
|
ALEVÍ B |
9.00 |
LLERONA |
|
X |
DIUMENGE |
|
ALEVÍ A |
12.30 |
JABAC |
|
|
DISSABTE |
|
FEMENÍ |
12.15 |
LLIÇA D’AMUNT |
X |
|
DISSABTE |
|
INFANTIL C |
10.00 |
PONENT |
X |
|
DIUMENGE |
|
INFANTIL B |
13.15 |
STA.EULALIA |
|
X |
DISSABTE |
|
INFANTIL A |
11.00 |
MONTORNES |
|
X |
DISSABTE |
|
CADET |
15.15 |
STA.EULALIA |
X |
|
DISSABTE |
|
JUVENIL A |
16.30 |
CANOVELLES |
|
X |
DIUMENGE |
|
1. EQUIP |
12.00 |
CANOVELLES |
X |
|
DIUMENGE |
- Detalles
- Escrito por Administrator
- Categoría: Partits Jornada
- Visto: 1816
DATA: 23 / 24 de Setembre |
|||||
EQUIP |
HORA |
ADVERSARI |
CASA |
FORA |
DIA |
ESCOLA |
|
DESCANSA |
|
|
|
PREBENJAMÍ B |
12:15 |
LA LLÀNTIA |
X |
|
DISSABTE |
PREBENJAMÍ A |
12:15 |
VILASSAR DE DALT |
|
X |
DIUMENGE |
BENJAMÍ D |
9:30 |
STA. PERPÈTUA |
X |
|
DIUMENGE |
BENJAMÍ C |
10:45 |
MONTORNES |
X |
|
DISSABTE |
BENJAMÍ B |
9:30 |
MONTORNES |
|
X |
DISSABTE |
BENJAMÍ A |
10:45/9:30 |
MARTINENC/CALDES |
X |
X |
DISS/DIUM |
ALEVÍ D |
9:00 |
LLERONA |
X |
|
DISSABTE |
ALEVÍ C |
9:00 |
MONTORNÈS |
X |
|
DISSABTE |
ALEVÍ B |
9:00 |
LLERONA |
X |
|
DIUMENGE |
ALEVÍ A |
12:15 |
LA LLÀNTIA |
X |
|
DISSABTE |
FEMENÍ |
13:00 |
MOLLET |
|
X |
DISSABTE |
INFANTIL C |
11:00 |
STA. EULÀLIA |
X |
|
DIUMENGE |
INFANTIL B |
16:00 |
LA LLÀNTIA |
X |
|
DISSABTE |
INFANTIL A |
14:00 |
FINSOBE |
X |
|
DISSABTE |
CADET |
18:00 |
CALDES |
X |
|
DISSABTE |
JUVENIL A |
12:45 |
LLERONA |
X |
|
DIUMENGE |
PRIMER EQUIP |
12:00 |
CALDES |
|
X |
DIUMENGE |
Página 3 de 3