• principal
  • vina
 
 

20 GENER /21 GENER 2018

HORA

EQUIP

ADVERSARI

CASA

FORA

 

ESCOLA

 

 

 

12:15H

PREBENJAMI B

LES FRANQUESES (DISSABTE)

X

 

12:30H

PREBENJAMI A

LLIÇA D'AMUNT (DISSABTE)

 

X

10:45H

BENJAMI D

PONIENTE (DISSABTE)

X

 

10:30H

BENJAMI C

MOLLENTESE (DISSABTE)

 

X

12:30H

BENJAMI B

LLIÇA D'AMUNT (DISSABTE)

 

X

10:45H

BENJAMI A

SANT CELONI (DISSABTE)

X

 

09:00H

ALEVI D

PªBARC LA ROCA (DISSABTE)

X

 

09:00H

ALEVI C

STA PERPETUA (DISSABTE)

X

 

10:30H

ALEVI B

LLERONA (DISSABTE)

 

X

12:15H

ALEVI A

AT VALLES (DISSABTE)

X

 

09:00H

FEMENI

LLINARS ( DISSABTE)

 

X

16:00H

INFANTIL C

AMETLLA (DISSABTE)

X

 

10:15H

INFANTIL B

LLAVANERES (DIUMENGE)

 

X

14:00H

INFANTIL A

TORELLO (DISSABTE)

X

 

12:00H

CADET

AT VALLES (DIUMENGE)

 

X

18:00H

JUVENIL

LA GARRIGA (DISSABTE)

X

 

18:30H

AMATEUR

LLINARS ( DISSABTE)

 

X

13GENER /14 GENER 2018

HORA

EQUIP

ADVERSARI

CASA

FORA

 

ESCOLA

 

 

 

 

 

 

 

 

10:30H

PREBENJAMI B

SENTMENAT (DISSABTE)

 

X

 

 

 

 

 

12:15H

PREBENJAMI A

LA LLAGOSTA (DISSABTE)

X

 

 

 

 

 

 

10:00H

BENJAMI D

GUALBA (DIUMENGE)

 

X

 

 

 

 

 

10:45H

BENJAMI C

MOLLET (DISSABTE)

X

 

 

 

 

 

 

10:45H

BENJAMI B

GRANOLLERS (DISSABTE)

X

 

 

 

 

 

 

12:00H

BENJAMI A

MANLLEU (DISSABTE)

 

X

 

 

 

 

 

12:30H

ALEVI D

SANT CELONI (DIUMENGE)

 

X

 

 

 

 

 

09:00H

ALEVI C

LES FRANQUESES ( DIUMENGE)

 

X

 

 

 

 

 

12:15H

ALEVI B

LLIÇA D'AVALL

X

 

 

 

 

 

 

09:00H

ALEVI A

MOLLET (DISSABTE)

X

 

 

 

 

 

 

 

FEMENI

DESCANSA

 

 

 

 

 

 

 

13:30H

INFANTIL C

STA EULALIA DE RONÇANA (DISSABTE)

 

X

 

 

 

 

 

14:00H

INFANTIL B

PARETS (DISSABTE)

X

 

 

 

 

 

 

14:30H

INFANTIL A

BARBARA (DIUMENGE)

 

X

 

 

 

 

 

15:45H

CADET

LA TORRETA (DISSABTE)

X

 

 

 

 

 

 

 

JUVENIL

DESCANSA

 

 

 

 

 

 

 

17:30H

AMATEUR

SARRIA (DISSABTE)

 

X

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16 DESEM /17 DESEM 2017

HORA

EQUIP

ADVERSARI

CASA

FORA

 

ESCOLA

DESCANSA

 

 

12:15H

PREBENJAMI B

MOLLET (DISSABTE)

X

 

09:30H

PREBENJAMI A

LA GARRIGA (DIUMENGE)

 

X

10:45H

BENJAMI D

LA GARRIGA (DISSABTE)

X

 

10:30H

BENJAMI C

GUALBA (DIUMENGE)

 

X

11:00H

BENJAMI B

LA GARRIGA (DISSABTE)

 

X

10:45H

BENJAMI A

MERCANTIL (DISSABTE)

X

 

12:15H

ALEVI D

SANTVICENTI (DISSABTE)

X

 

09:00H

ALEVI C

MOLLETENSE (DISSABTE)

X

 

12:00H

ALEVI B

MOLLET (DIUMENGE)

 

X

11:45H

ALEVI A

CARDEDEU (DISSABTE)

 

X

 

FEMENI

 

 

 

14:00H

INFANTIL C

LLIÇA D'AMUNT (DISSABTE)

X

 

12:30H

INFANTIL B

SENTMENAT (DISSABTE)

 

X

09:45H

INFANTIL A

STA PERPETUA (DIUMENGE)

X

 

12:30H

CADET

PALAUTORDERA ( DIUMENGE)

 

X

16:15H

JUVENIL

STA EULALIA (DISSABTE)

X

 

12:00H

AMATEUR

AT VALLES (DIUMENGE)

X

 

02 DESEM /03 DESEM 2017

HORA

EQUIP

ADVERSARI

CASA

FORA

 

ESCOLA

DESCANSA

 

 

09:15H

PREBENJAMI B

GRANOLLERS (DISSABTE)

 

X

12:15H

PREBENJAMI A

LLINARS (DISSABTE)

X

 

11:15H

BENJAMI D

AMETLLA (DISSABTE)

 

X

10:00H

BENJAMI C

Pª BARC. LA ROCA (DISSABTE)

X

 

10:45H

BENJAMI B

LA TORRETA (DISSABTE)

X

 

10:00H

BENJAMI A

MOLLET (DIUMENGE)

 

X

09:45H

ALEVI D

AMETLLA (DIUMENGE)

 

X

11:00H

ALEVI C

FINSOBE (DISSABTE)

 

X

12:15H

ALEVI B

VILAMAJOR (DISSABTE)

X

 

10:30H

ALEVI A

PREMIA (DIUMENGE)

X

 

10:30H

FEMENI

MONTORNES (DIUMENGE)

X

 

13:00H

INFANTIL C

FINSOBE ( DIUMENGE)

 

X

14:00H

INFANTIL B

MERCANTIL (DISSABTE)

X

 

16:15H

INFANTIL A

SANT QUIRZE ( DISSABTE)

 

X

15:45H

CADET

MOLLENTENSE (DISSABTE)

X

 

16:30H

JUVENIL

GRANOLLERS (DIUMENGE)

 

X

16:30H

AMATEUR

STA PERPETUA (DISSABTE)

 

X

25 NOV / 26 NOV 2017

HORA

EQUIP

ADVERSARI

CASA

FORA

 

ESCOLA

DESCANSA

 

 

12:15H

PREBENJAMI B

PARETS (DISSABTE)

X

 

10:00H

PREBENJAMI A

MANLLEU (DIUMENGE)

 

X

10:45H

BENJAMI D

FINSOBE (DISSABTE)

X

 

10:00H

BENJAMI C

LOURDES (DIUMENGE)

 

X

11:00H

BENJAMI B

MONTMELÓ (DISSABTE)

 

X

10:45H

BENJAMI A

CARDEDEU (DISSABTE)

X

 

09:00H

ALEVI D

LA TORRETA (DISSABTE)

 

X

12:15H

ALEVI C

MONTORNES (DISSABTE)

X

 

09:00H

ALEVI B

AT. VALLES (DISSABTE)

X

 

16:30H

ALEVI A

VILASSAR DE MAR (DISSABTE)

 

X

10:15H

FEMENI

PONENT (DISSABTE)

 

X

09:45H

INFANTIL C

Pª BLANC I BLAVA LA ROCA (DIUMENGE)

X

 

13:00H

INFANTIL B

SANTA PERPETUA (DIUMENGE)

 

X

14:00H

INFANTIL A

RIPOLLET (DISSABTE)

X

 

13:45H

CADET

LLIÇÀ D'AMUNT (DISSABTE)

 

X

15:30H

JUVENIL

PENYA BLAUGRANA GUALBA (DISSABTE)

 

X

12:00H

AMATEUR

STA. MARÍA MONTCADA (DIUMENGE)

X

 

Patrocinadors

Col·laboradors

ajuntament

Visites

Avui 15

Semanal 36

Mensual 438

Total 644426

Currently are 41 guests and no members online

Canal RSS