• principal
  • vina
 
 

21 ABRIL /22 ABRIL 2018

EQUIP

HORA

ADVERSARI

CASA

FORA

ESCOLA

 

DESCANSA

 

 

PREBENJAMI B

10:00H

MOLLET ( DISSABTE)

 

X

PREBENJAMI A

12:15H

LA GARRIGA ( DISSABTE)

X

 

BENJAMI D

11:00H

FINSOBE ( DIUMENGE)

 

X

BENJAMI C

10:45H

LOURDES ( DISSABTE)

X

 

BENJAMI B

10:45H

MONTMELO ( DISSABTE)

X

 

BENJAMI A

15:30H

CARDEDEU ( DISSABTE)

 

X

ALEVI D

09:00H

LA TORRETA ( DISSABTE)

X

 

ALEVI C

09:00H

MONTORNES ( DIUMENGE)

 

X

ALEVI B

14:45H

AT VALLES ( DIUMENGE)

 

X

ALEVI A

12:15H

VILASSAR DE MAR ( DISSABTE)

X

 

FEMENI

10:00H

MONTORNES ( DIUMENGE)

X

 

INFANTIL C

12:20H

Pª BiB LA ROCA ( DIUMENGE)

 

X

INFANTIL B

14:00H

STA PERPETUA ( DISSABTE)

X

 

INFANTIL A

13:30H

RIPOLLET ( DISSABTE)

 

X

CADET

15:45H

LLIÇA D'AMUNT (DISSABTE)

X

 

JUVENIL

18:00H

GUALBA ( DISSABTE)

X

 

AMATEUR

12:00H

STA EULALIA DE RONÇANA (DIUMENGE)

X

 

14/15 ABRIL

HORA

EQUIP

ADVERSARI

CASA

FORA

 

ESCOLA

DESCANSA

 

 

12:15H

PREBENJAMI B

GRANOLLERS ( DISSABTE)

X

 

10:00H

PREBENJAMI A

LLINARS ( DISSABTE)

 

X

10:45H

BENJAMI D

PALAUTORDERA ( DISSABTE)

X

 

11:30H

BENJAMI C

CANOVELLES ( DIUMENGE)

 

X

10:00H

BENJAMI B

LLAGOSTA ( DISSABTE)

 

X

10:45H

BENJAMI A

BARBARA-ANDALUCIA (DISSABTE)

X

 

09:00H

ALEVI D

PªBiB LA ROCA (DISSABTE)

 

X

09:00H

ALEVI C

LOURDES ( DISSABTE)

X

 

12:00H

ALEVI B

ESCOLA PIA (DIUMENGE)

X

 

09:00H

ALEVI A

MERCANTIL ( DISSABTE)

 

X

09:00H

FEMENI

LLINARS ( DISSABTE)

 

X

10:30H

INFANTIL C

BELLAVISTA ( DIUMENGE)

X

 

14:00H

INFANTIL B

CALDES ( DISSABTE)

 

X

12:00H

INFANTIL A

CALDES ( DISSABTE)

 

X

13:00H

CADET

STA EULALIA RONÇANA ( DISSABTE)

 

X

13:15H

JUVENIL

CARDEDEU ( DISSABTE)

 

X

17:00H

AMATEUR

SANT CELONI ( DISSABTE)

 

X

PARTITS TEMPORADA 2017-2018

 

C.F.VILANOVA DEL VALLES

 
 

 

     

 

 

03 MARÇ /04 MARÇ 2018

 

HORA

EQUIP

ADVERSARI

CASA

FORA

 

12:15H

ESCOLA

PªBLAUGRANA LA ROCA (DISSABTE)

X

 

 

10:00H

PREBENJAMI B

CANOVELLES (DISSABTE)

 

X

 

09:30H

PREBENJAMI A

PONENT (DISSABTE)

X

 

 

10:45H

BENJAMI D

SANT FELIU CODINES (DISSABTE)

X

 

 

10:45H

BENJAMI C

STA PERPETUA (DISSABTE)

X

 

 

12:00H

BENJAMI B

MOLLET (DISSABTE)

 

X

 

13:15H

BENJAMI A

GIMNASTIC MANRESA (DISSABTE)

 

X

 

09:00H

ALEVI D

LES FRANQUESES (DISSABTE)

X

 

 

11:30H

ALEVI C

LLIÇA D'AMUNT (DISSABTE)

 

X

 

10:00H

ALEVI B

MONTMELO (DIUMENGE)

 

X

 

12:15H

ALEVI A

VILASSAR DE DALT (DISSABTE)

X

 

 

12:00H

FEMENI

MONTORNES (DISSABTE)

 

X

 

16:00H

INFANTIL C

POLINYA (DISSABTE)

X

 

 

12:30H

INFANTIL B

SANT FOST ( DIUMENGE)

 

X

 

14:00H

INFANTIL A

E.F.B. MONTCADA (DISSABTE)

X

 

 

14:00H

CADET

CALDES ( DISSABTE)

 

X

 

18:00H

JUVENIL

LES FRANQUESES (DISSABTE)

X

 

 

12:00H

AMATEUR

LA TORRETA (DIUMENGE)

X

 

 

 

 

 

17 FEBRER /18 FEBRER 2018

EQUIP

HORA

ADVERSARI

CASA

FORA

DIA

ESCOLA

 

DESCANSA

 

 

 

PREBENJAMI B

12:15H

LLERONA

 

X

DISSABTE

PREBENJAMI A

10:30H

MOLLETENSE

 

X

DISSABTE

BENJAMI D

12:30H

LLIÇA D'AMUNT

 

X

DISSABTE

BENJAMI C

10:45H

AT VALLES

X

 

DISSABTE

BENJAMI B

10:45H

CARDEDEU

X

 

DISSABTE

BENJAMI A

10:00H

E.F.B. MONTCADA

 

X

DISSABTE

ALEVI D

09:00H

STA EULALIA RONÇANA

 

X

DISSABTE

ALEVI C

09:00H

AMETLLA

X

 

DISSABTE

ALEVI B

12:15H

STA EULALIA RONÇANA

X

 

DISSABTE

ALEVI A

12:15H

JABAC

X

 

DISSABTE

FEMENI

 

 

 

 

 

INFANTIL C

12:15H

LLINARS

 

X

DIUMENGE

INFANTIL B

14:00H

BIGUES I RIELLS

X

 

DISSABTE

INFANTIL A

10:15H

MONTORNES

X

 

DIUMENGE

CADET

15:45H

LLINARS

X

 

DISSABTE

JUVENIL

17:00H

VILAMAJOR

 

X

DISSABTE

AMATEUR

12:00H

CALDES

X

 

DIUMENGE

03 FEBRER /04 FEBRER 2018

HORA

EQUIP

ADVERSARI

CASA

FORA

 

ESCOLA

DESCANSA

 

 

12:15H

PREBENJAMI B

LA TORRETA (DISSABTE)

X

 

12:15H

PREBENJAMI A

LLIÇA DE VALL (DISSABTE)

 

X

10:45H

BENJAMI D

LLINARS ( DISSABTE)

X

 

10:00H

BENJAMI C

E.F.SENTMENAT (DIUMENGE)

 

X

 

BENJAMI B

DESCANSA

 

 

10:45H

BENJAMI A

AT VALLES (DISSABTE)

X

 

09:00H

ALEVI D

GRANOLLERS (DISSABTE)

X

 

10:00H

ALEVI C

VILAMAJOR (DISSABTE)

 

X

10:00H

ALEVI B

GUALBA (DISSABTE)

 

X

12:15H

ALEVI A

MANLLEU (DISSABTE)

X

 

09:15H

FEMENI

AT VALLES (DIUMENGE)

X

 

10:30H

INFANTIL C

MARTORELLES (DIUMENGE)

X

 

14:00H

INFANTIL B

LLERONA (DIUMENGE)

 

X

14:00H

INFANTIL A

MOLLETENSE (DISSABTE)

X

 

15:00H

CADET

SANT CELONI (DIUMENGE)

 

X

 

JUVENIL

SUSPENDIDO

X

 

17:00H

AMATEUR

BIGUES ( DISSABTE)

 

X

Patrocinadors

Col·laboradors

ajuntament

Visites

Avui 13

Semanal 13

Mensual 537

Total 646638

Currently are 44 guests and no members online

Canal RSS